اسپری رقیق پاش

شرکت به آوران کیمیا هیراد

شرکت به آوران کیمیا هیراد زیر مجموعه شرکت به آوران آرش از سال 1388 فعالیت خود را در زمینه تولید محصولات دارویی، آرایشی و بهداشتی آغاز نموده است و طی این سال ها با استفاده از اصل ارتقای کیفی محصولات خود همزمان با دانش روز دنیا موفق به ایجاد محصولات بسیار با کیفیت با برندهای معتبر در ایران و کشورهای منطقه شده است. با افزایش توان تولید این اقلام و استفاده برخی از شرکت های همکار از این محصولات، این شرکت تصمیم به راه اندازی خطوط اتوماتیک تولید پمپ های دارویی، غذایی، آرایشی، بهداشتی و شوینده گرفت.شرکت به آوران آرش (به پمپ) حالا با به کار گیری نیروی ماهر و متخصص آماده اثبات توانایی تولید محصولات با کیفیت بالا در بازار داخلی و جهانی می باشد.
از اولین ایده های آغاز پمپ تا اتصال نهایی ترین قطعه های آن همه و همه دسترنج تلاش مداوم و بی تعلل مدیران و کارکنان دلسوز این مجموعه است. اگر امروز به‌پمپ نامی درخشان در صنعت تولید پمپ دارد از حمایت های بی درنگ مدیران مجرب و نتیجه و اثر صرف ساعت ها وقت ، انرژی و هزینه اعضای این مجموعه است. اعضای تیم به پمپ با توجه به تجربه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی، بر این باورند که محصول نهایی خوب و ارائه خدمات خوب و همینطور تامین مسئولانه مواد اولیه با بالاترین کیفیت از خط تولید شروع می شود و تا آخرین کالای مصرفی به دست مصرف کننده ادامه می یابد.
شرکت به پمپ به گونه ای طراحی شده که امر سفارش گذاری و همکاری بلند مدت را برای مشتریانمان آسان کند. بهره‌وری خود را افزایش دهند و همینطور رضایت بالا در خدمات را برای مشتریان خود داشته باشند. نوآوری، سرعت تولید بالا، کیفیت حداکثری، تنوع تولید و تنوع خدمات مشتری برای صنعت پمپ سازی از مهمترین ویژگی های به پمپ است. مشتریان ما انتظاری جز بهترین ها ندارند، بنابراین ما با استانداردهای بالا کار می کنیم تا چیزی جز بهترین ها را ارائه نکنیم.
به حداقل رساندن شکست یکی از اولویت های اصلی ما است. محصولات ما از طریق سطوح دقیق آزمایش گذر میکنند تا اطمینان حاصل شود که نقص‌ها حداقل هستند. تجهیزات تولید اتوماتیک و پیشرفته، بخش تحقیق و توسعه محصول مستقل، شرکت های خارجی همکار پیشرفته در این صنعت، تیم طراحی قوی و متخصص خارجی، قالب های حرفه ای، بهترین مواد پلیمری و اکسسوری های مصرفی، تیم کنترل کیفیت متخصص و حرفه ای، با گروهی از متخصصان بازاریابی داخلی و خارجی و مدیریت با کیفیت بالا همه و همه بخشی از ویژگی های متمایز به پمپ است.