پمپ‌های مینی تریگر شرکت “به پمپ”‌ با طراحی بی نظیر و خلاقانه ای که دارند هم اکنون در دسترس شما هستند. این پمپ ها پیش از این تنها بصورت وارداتی از کشور چین قابل تهیه بودند. شرکت به پمپ اولین ارائه دهنده پمپ مینی تریگر به صورت کاملا داخلی و با صرفه جویی در هزینه های تولید می‌باشد.

اهرم ماشه، پس از کشیدن با چند انگشت، پمپ کوچکی را فعال می کند. این پمپ به یک نی پلاستیکی متصل می شود که مایع رقیق را از پایین مخزن داخل بطری می کشد. پمپ این مایع را به داخل نی باریک و از سوراخ کوچکی در دریچه اسپری خارج می کند. در داخل پمپ، یک فنر کوچک وجود دارد که سیال را که توسط ماشه به عقب کشیده می شود، فشرده می کند. پیستون متحرک فنر را فشرده می کند، بنابراین هنگامی که ماشه را آزاد می کنید، پیستون از واشر به عقب رانده می شود. این دو حرکت پیستون سیلندر را دوباره به بیرون حرکت می دهد و به کل چرخه پمپ کمک می کند.این حرکت استخراج سیلندر را منقبض می کند و سیال را به عنوان یک سیستم یک طرفه خارج می کند. هنگامی که ماشه آزاد شد، حرکت اجازه می دهد تا فرآیندها بدون هیچ مشکلی در انتشار مواد تکرار شوند.

تمامی پمپ های شرکت “به پمپ” از مواد اولیه پلیمری با بهترین درجه موجود در ایران (پلی پروپیلن RP340)، ساچمه شیشه ای وارداتی) فنرهای کاملاً استیل ضد زنگ، واشرهای فوم کامل پلی اتیلن (قابل بازیافت بدون فیلر) تولید و تهیه می شوند.

نکته مهم دیگر در زمینه تولید محصولات شرکت “به پمپ” استفاده از دستگاه های کاملاً اتوماتیک مونتاژ می باشد که ما را قادر ساخته تا بدون دخالت دست این پمپ ها را مونتاژ نماییم. این تجهیزات باعث ایجاد سرعت تولید بالا و همچنین جلوگیری از ورود و انتشار آلودگی در این محصولات شده است.

پمپ های مینی تریگر در شرکت “به پمپ” با کد BA30 قابل عرضه می باشند.

کد پمپ: BA30

دبی خروجی: 0.5 سی سی

وزن: 14.5 گرم

سایز رینگی: 24 میلی متر

طول نی: طبق سفارش مشتری (پیش فرض 15 سانتی متر)

رنگ: مطابق انتخاب مشتری (شفاف و مشکی همیشه موجود است)

موارد استفاده:

انواع مایعات رقیق مانند: روغن های مایع، سرم های آبی یا روغنی، بادی اسپلش ها، خوشبو کننده ها، ماسک های رقیق مو، حالت دهنده های مو، جلادهنده های مایع و …