پمپ رقیق‌پاش یا اسپری قلب تپنده و یک جزء کلیدی برای جا به جایی و ایجاد جریان برای موادی با ویسکوزیته پایین (رقیق) در سیستم‌های اسپری میباشد که در بازار امروز روی انواع محصولات تمیزکننده و پاکسازی و همینطور آرایشی، بهداشتی و خوشبو کننده مورد استفاده قرار می‌گیرند.

عملکرد این پمپ ها بدین صورت است که با فشردن قسمت رویی پمپ محفظه(حوضینگ) پمپ خالی از هوا میشود و نی را مجبور می‌کند تا محصولات را از خودش عبور دهد و از روزنه سطح آن به صورت افشانه و پودری انتشار دهد.

پمپ های اسپری قابل سفارش شرکت “به پمپ” همراه با تنوع بالایی از رنگ ها ارائه می‌شوند که متناسب با محصول شما می‌تواند همگام سازی خاص و منحصر به فردی را به وجود آورند. همچنین این پمپ ها قابلیت عرضه با حلقه های آبکاری شده در رنگ های متنوع از جمله طلائی، رزگلد و نقره ای با بالاترین کیفیت (آبکاری UV تحت خلاء) را دارا هستند. نکته انحصاری پمپ های اسپری این شرکت ارائه آنها با درپوش کریستالی شفاف یا رنگی می باشد که می تواند این پمپ ها را از سایر پمپ های موجود در بازار متمایز کرده و در نتیجه بسیار مناسب محصولات لاکچری آرایشی و بهداشتی باشد.

پمپ های رقیق پاش (اسپری) شرکت “به پمپ” عمدتا از مواد پلاستیکی مستحکم و با دوام ساخته شدند که جایگاه اول در میان رقبا از لحاظ کیفیت را دارا بوده و در بازارهای داخلی و جهانی بی رقیب هستند. تمامی پمپ های شرکت “به پمپ” از مواد اولیه پلیمری با بهترین درجه موجود در ایران (پلی پروپیلن RP340)، ساچمه شیشه ای وارداتی) فنرهای کاملاً استیل ضد زنگ، واشرهای فوم کامل پلی اتیلن (قابل بازیافت بدون فیلر) تولید و تهیه می شوند.

نکته مهم دیگر در زمینه تولید محصولات شرکت “به پمپ” استفاده از دستگاه های کاملاً اتوماتیک مونتاژ می باشد که ما را قادر ساخته تا بدون دخالت دست این پمپ ها را مونتاژ نماییم. این تجهیزات باعث ایجاد سرعت تولید بالا و همچنین جلوگیری از ورود و انتشار آلودگی در این محصولات شده است.

پمپ های اسپری در شرکت “به پمپ” با کد BA20 قابل عرضه می باشند.

کد پمپ: BA20

دبی خروجی: 0.15 سی سی

وزن: 7.5 گرم

طول نی: طبق سفارش مشتری (پیش فرض 17 سانتی متر)

رنگ: مطابق انتخاب مشتری (سفید و مشکی همیشه موجود است)

موارد استفاده: انواع مایعات رقیق مانند: روغن های مایع، سرم های آبی یا روغنی، بادی اسپلش ها، خوشبو کننده ها، جلادهنده های مایع و …

سایز رینگی: 24 میلی متر

جنس حلقه: پلی پروپیلن PP (رنگی)، آکریلونیتریل بوتادین استایرن ABS با آبکاری طلایی و نقره ای