پمپ‌های لوسیون پلاستیکی، یکی از محبوب‌ترین کالاهای توزیع محصولات با ویسکوزیته بالا (مایع غلیظ) در صنعت محصولات مراقبت شخصی و زیبایی، در اشکال و اندازه‌های مختلف وجود دارند. پمپ های غلیظ پاش عمدتاً برای صابون ها، کرم های دست، ژل های ضد باکتری، لوسیون های بدن، ژل های مو و بدن، یا محصولات شستشوی بدن و مو و ظروف استفاده می شوند.

پمپ های بدون فنر به پمپ با به کار گیری به روز ترین مواد و ساختار مناسب بازیافت این محصول را نسبت به بقیه پمپ ها به وضوح ساده تر کرده است. همچنین با استفاده از این تکنولوژی امکان استفاده از پمپ های غلیظ پاش برای محصولات با PH بالا یا پایین خاص و محصولات کودک و نوزاد و همچنین محصولات دارای اکتیوهای خاص و حساس به فلز میسر شده است. اساس کار پمپ های بدون فنر بدین صورت میباشد که یک فنر در محرک پمپ توزیع کننده، مایع را قادر می سازد بدون تماس با فنر از مکانیزم پمپ عبور کند.
این پمپ ها از پیستون، حوضینگ یا محفظه پمپ، ساچمه شیشه ای ، سر پمپ، رینگ (حلقه)، واشر و نی تشکیل شده اند. با توجه به تنوع بالا در حوزه زینت بخشی، پمپ ها می توانند به گونه ای طراحی شوند که با محصول بالاترین همخوانی رنگی را داشته باشند تا جلوه‌ی خاص زیبایی محصول شما در بازار و مارکت نمایان شود و تمایز آن با دیگر محصولات به وضوح مشخص شود.

برخی از محصولات می توانند با تماس با فنر فلزی واکنش داده و خراب شوند . که این گاهی اوقات می تواند فنر را فرسایش دهد و باعث شکستگی، تغییر رنگ محتویات محصول یا ایجاد اثر زنگ و اکسایش در داخل پمپ توزیع شود. همچنین امکان تاثیر فلز بر روی برخی مواد موجب کاهش کارایی آنها و یا تغییر آنها شود. البته این مشکل را میتوان با استفاده از پمپ های بدون فنر جلوگیری کرد. محتوای مایع با نمک یا اسید بالا برای این نوع طراحی مناسب است.

بسته به نوع پمپ و محصول قابل انتشار، از پمپ های متفاوت استفاده می شود. شرکت به پمپ در حال حاضر دارای دو نوع پمپ غلیظ پاش با مکانیسم قفل چرخشی و قفل چپ-راست می باشد و همچنین برای بطری های دهانه 28 و 24 این پمپ ها وجود دارند. همچنین این شرکت دارای تنوع سر پمپ ها مختلف می باشد که این تنوع همچنان با ساخت قالب های جدید در حال ارتقا می باشد.

کد های این پمپ ها در این شرکت برای پمپ های با قفل چرخشی (Screw) با BA01 و برای پمپ های با قفل چپ-راست (بدون فنر) با کد BA10 قابل عرضه برای مشتریان گرانقدر می باشند. همچنین این پمپ ها قابلیت ارائه با حلقه های آبکاری شده در رنگ های متنوع از جمله طلائی، رزگلد و نقره ای با بالاترین کیفیت (آبکاری UV تحت خلاء) هستند.

غلیظ پاش بدون فنر

20230530_120630

تمامی پمپ های شرکت “به پمپ” از مواد اولیه پلیمری با بهترین درجه موجود در ایران (پلی پروپیلن RP340)، ساچمه شیشه ای وارداتی) فنرهای کاملاً استیل ضد زنگ، واشرهای فوم کامل پلی اتیلن (قابل بازیافت بدون فیلر) تولید و تهیه می شوند.

نکته مهم دیگر در زمینه تولید محصولات شرکت “به پمپ” استفاده از دستگاه های کاملاً اتوماتیک مونتاژ می باشد که ما را قادر ساخته تا بدون دخالت دست این پمپ ها را مونتاژ نماییم. این تجهیزات باعث ایجاد سرعت تولید بالا و همچنین جلوگیری از ورود و انتشار آلودگی در این محصولات شده است.

همچنین این محصول (پمپ چپ و راست بدون فنر) قابلیت تولید با جدیدترین سرپمپ شرکت به‌پمپ را دارا هست که علاوه بر حفظ زیبایی و کیفیت به کارایی و همچنین راحتی هرچه بیشتر استفاده از محصول افزوده‌.

این سرپمپ جدید هم اکنون با کد BA11 و وزن 10.35gr در دسترس شما قرار دارد.

کد پمپ: BA01

پمپ غلیظ پاش اسکرو سایز 28 mm

وزن: 12.3 gr

دبی خروجی: 1.6 – 1.9 cc

طول نی: طبق سفارش (پیش فرض 15 cm)

رنگ: طبق سفارش (سفید و مشکی موجود)

جنس حلقه: پلی پروپیلن PP (رنگی)، آکریلونیتریل بوتادین استایرن ABS با آبکاری طلایی و نقره ای

موارد استفاده:

انواع مایعات غلیظ از قبیل شامپو، صابون مایع، مایع دستشویی، مایع ظرفشویی، اواع کرم ها و لوسیون ها، انواع ژل ها، انواع ماسک ها و …

کد پمپ: BA10

دبی خروجی: 1.5 سی سی

وزن: 11 گرم

طول نی: طبق سفارش مشتری (پیش فرض 15 سانتی متر)

رنگ: مطابق انتخاب مشتری (سفید و مشکی همیشه موجود است)

سایز رینگی: 24 و 28 میلی متر

جنس حلقه: پلی پروپیلن PP (رنگی)، آکریلونیتریل بوتادین استایرن ABS با آبکاری طلایی و نقره ای

موارد استفاده:

انواع مایعات غلیظ مانند: صابون مایع، مایع ظرفشویی، مایع دستشویی، انواع کرم ها و لوسیون ها، انواع ماسک ها، انواع ژل ها و …